تعیین وقت

  خدمات:

  ماساژتایلندی – تای سنتی

  ماساژتایلندی یک نوع مهارت دستی می باشد که با استفاده از کشش مثبت و فشار ملایم در مسیر و امتداد خطوط انرژی انجام می شود

  روی عضلات مفاصل اثرگذاری بسیار دارد

   

   

  ماساژتایلندی – روغنی

  بهترین و کامل ترین انواع ماساژ است حرکات اصلی این ماساژ: افلوراژ،نیدینگ،پرس،کشش

  و مالش در خطوط خاص و کانال های مختلف بدن است و می توان گفت که برای همه مفید است

   این ماساژ فوق العاده مفید برای افزایش سطح اکسیژن در خون ، انعطاف پذیری بدن و کاهش تنش است

   

   

  ماساژشیاتسو

  ماساژ شیاتسو در واقع طب سوزنی است که به جای استفاده از سوزن از انگشت استفاده می شود باور رایج در ماساژ شیاتسو براین است که تمرینات شیاتسو بر ۱۴ کانال انرژی که هرکدام مربوط به یک عضو مهم بدن است، تاثیرمثبت دارد این ۱۴ کانال انرژی به عنوان یک کانال با عنوان(چی) در بدن جریان پیدا می کند.

   

   

   

  ماساژسوئدی

  ماساژسوئدی به صورت مالش طولانی و با فشار ، مالیدن ، اصطکاک ،ضربه زدن و تکان دادن با دست صورت می گیرد .ماساژ سوئدی فراتر از آرامش می رود ماساژسوئدی فوق العاده مفید برای افزایش سطح اکسیژن در خون، کاهش سموم عضلات، بهبود گردش خون ، انعطاف پذیری بدن و کاهش تنش است

   

   

   

   

   

  ماساژریلکسی

  ماساژ ریلکسیشن شامل تکنیک های استروک ( مالش و نوازش)و نیدینگ( ورزدادن) می باشد

  فشار در این تکنیک ها از ملایم تا متوسط است.

  که معمولا با روغن انجام می شوند.رفع خستگی های شدید ، اسپاسم ها و گرفتگی ها طولانی ، اشفتگی هااسترس ها و تنش ها این روزها کلافه کننده است و تنها راه رهاییاز این معضل بزرگ دریافت ماساژ به ویژه ماساژریلکسی یا ریلکسیشن

  کل بدن است که حال فرد را کاملا دگرگون می کند کسانی که از ماساژریلکسیشن کل بدن استفاده می کنند نه تنها خستگی ها، گرفتگی ها، اسپاسم هااسترس و اضطراب فشار های عصبی و…. آنها رفع می شود بلکه به ایدال ترین

  نحو ممکن روح ، جسم و ذهن دست پیدا می کنند و حال خوب بعد اتمام جلسه ماساژکاملا حس می شود همین ماساژچنان آرامش و آسایشی به فرد می دهدکه به وسیله چیزی دیگر دست یافتنی نیست.ان فشار در این تکنیک ها از ملایم تا متوسط است.

   

   

   

   

  ماساژآروماتراپی

  رایحه درمانی یا سبک آروماتراپی برای شما آرامش ذهنی و جسمی فراهم می آورد و به بهبود کیفیت خواب شما کمک می کند سلامتی پوست شما را تضمین می کند عفونت های تنفسی را از بین می بردآرامش بخش درد و التهابات است به هضم غذا کمک می کند و یبوست را کاهش می دهد.

   

   

   

   

  پاکسازی و جوانسازی صورت

  پارت های زیبایی صورت فواید زیادی برای پوست ، عضلات صورت ، چشم و … دارد همچنین فواید درمانی زیادی برای صورت

  سر، مو و چشم دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد : تقویت پوست و مو، ضد چین و چروک و افتادگی پوست،آبرسان قوی

  لیفتینگ صورت،جلوگیری از پیری بر اثر سن،پاکسازی آلودگی های محیطی افزایش خون رسانی و اکسیژن رسانی،کاهش خستگی چشم و تقویت آن رفع استرس ، تنش ، سردرد و میگرن،تخلیه عفونت های سینوس،ترشح هورمون های شادی آور

  کاهش هورمون استری یا کورتیرول،کاهش ریزش مو وسفیدی آن،فرمدهی و گونه گذارینرم شدن و مرطوب شدن پوست صورت،از بین بردن سلول های مرده،ایجاد آرامش

   

   

   

   

   

   

  یومی هو تراپی – اصلاح مفاصل ستون فقرات و لگن

  یومی هو به معنی (( ریشه درمانی )) یکی از روش های درمانی کل نگر است که تمامیت انسان را موردنظر قرار می دهد و مبده آن دکتر ^ماسایوکی سایونجی^ از انجمن طب پیشگیر ژاپن است.

  چنین سیستمی هم طب پیشگیری است هم طب پیش درمان که به بدن این فرصت را می دهد تا خودش را به طور طبیعی و بدون استفاده از داروها و عوامل مصنوعی بازسازی کند یومی هو یکی از روش های پارامدیکال است که به ریشه بیماری ها و درد ها می پردازد پایه های عملکردی یومی هو براساس استئولوژی لگن و ستون مهره هاست لگن از طریق عملکرد اشتباه ناحیه مفصل ^ساکروایلیاک^ دچار عدم تقارن گشته و ۲۶ مهره ستون فقرات را تحت تاثیر قرار می دهد هرگونه عدم تقارن در استخوان های اصلی لگن اعم از استخوان ایلیاک و هیب که به وسیله تغییر در مفصل ایلیاک ایجاد می گردد را اصطلاحا جابه جایی لگن می گوییم براساس این بینش اکثریت مردم مبتلا به جابه جایی لگن خاصره اند این امر سبب ایجاد بیماری هایی از جمله کمردرد، دست و پا درد ، انحاف ستون فقرات ، دردهای روده ای ، انقباضات عضلانی ، سردرد های مزمن ، افسردگی و ……. می شود.

  یومی هو با استفاده از ترکیبی از ماساژو جا انداختن مفاصل اندام ها را از انقباضات ماهیچه ها آزاد کرده و به عضله ها کمک می کند .

   

   

   

  بادکش درمانی

  بادکش درمانی قدمتی ۳۰۰۰ساله داشته که توسط فرهنگ های مختلف در سراسرجهان مورد استفاده قرار می گیرد، درمانگرها

  از بادکش برای درمان بیماری های مختلف ازجمله بیماری های اسکلتی عضلانی ، پوست ، گوارشی و بیماری های روحی مانند

  استرس ، افسردگی و اضطراب استفاده می کنند. همچنین ، از بادکش درمانی می توان برای درمان بیماری های جسمی ناشی از استرس

  و اضطراب نیز استفاده کرد جالب ترین ویژگی بادکش درمانی این است که می توانید آن را در کنار دیگر روش های درمانی و برای

  افزایش نتیجه بهتر مورد استفاده قرار دهید.

   

   

   

   

  ماساژ سر

  فواید ماساژسر و مو:

  تسکین سردرد،کاهش فشار های عصبی و استرس ،درمان بی خوابی ،تسکین میگرن ،افزایش خون رسانی به کف سر و پیاز مو

  کاهش موخوره،تقویت ساقه مو ،کاهش ریزش و سفیدی مو،کاهش خشکی و شکنندگی مو

   

   

   

   

  ماساژدرمانی

   

  ماساژدرمانی در کرج به شما کمک می کند تا خود را از بسیاری از بیماری ها دور کنید کسانی که به طور مستمر از ماساژ مراکز حساس واکنشی استفاده کرده اند معمولا بدن سالمی دارند و احساس خوبی در زندگی خود می کنند ماساژدرمانی در کرج به پوست مو اندام های داخلی عضلات ذهن روح و…… به طور مستقیم و غیر مستقیم کمک می کند تا سالم بمانند و به بهترین نحو ممکن به حیات خود ادامه دهند .

   

   

  ماساژسنگ داغ * هات استون

  ماساژدرمانی درکرج ماساژ سنگ داغ را معمولا برای افرادی که گرفتگی و اسپاسم های مزمن دارند و معمولا طبع بدنشان سرد است توصیه می کند ماساژسنگ داغ ، ماساژ تخصصی است که در آن درمانگر با استفاده از سنگ های صاف ، گرم به عنوان فرم دست خود و با قرار دادن آن بر روی بدن انجام می شود ماساژدرمانی درکرج معتقد است که گرما می تواند آرامش بخش باشد و به گرم کردم عضلات سفت کمک کند به طوری که درمانگر می تواند عمیق تر ، با سرعت و دقت بیشتری کار خود را انجام دهد.

   

   

   

  حرکات اصلاحی

  یکی از مهم ترین توصیه های مجموعه ماساژدرمانی در کرج به افراد سالمند استفاده ماساژ، توانبخشی، حرکات اصلاحی و نرمش

  و کشش های فعال ، غیر فعال است چرا که استفاده نکردن از موارد بالا مشکلات زیادی را برای سالمندان ، افراد بیمارو کسانی که دچار مشکلاتی نظیر سکته های مغزی، ام اس،پارکینسون، آلزایمر، افسردگی ، خشکس و سفتی عضلات و مفاصل و….هستند ایجاد می کند.

   

   

   

   

   

  ماساژسالمندان

  یکی از مهم ترین توصیه های مجموعه ماساژدرمانی در کرج به افراد سالمند استفاده ماساژ، توانبخشی، حرکات اصلاحی و نرمش

  و کشش های فعال ، غیر فعال است چرا که استفاده نکردن از موارد بالا مشکلات زیادی را برای سالمندان ، افراد بیمارو کسانی که دچار مشکلاتی نظیر سکته های مغزی، ام اس،پارکینسون، آلزایمر، افسردگی ، خشکس و سفتی عضلات و مفاصل و….هستند ایجاد می کند.

   

   

   

   

   

   

  ماساژورزشی

  امروزه ماساژورزشی جزء لاینفک برنامه ورزشی ورزشکاران است که به رسیدن به موفقیت های جهانی و المپیک فکر می کنند هر روز که می گذرد به این امر بیشتر واقف می شوند که رسیدن به موفقیت تنها در گرو انجام فعالیت های ورزشی نیست بلکه آمادگی روحی و هیجانی در کنار آمادگی جسمی برای موفقیت لازم است و از سوی دیگر پیشگیری از صدمات ورزشی هم از ارکان رسیدن به پیروزی است ماساژورزشی چه در امر آمادگی جسمی و جلوگیری از آسیب های ورزشی و چه در امر آمادگی روحی و روانی برای ورزشکاران بسیار مفید است.

   

   

   

   

   

   

   ماساژ دیپ تیشو *بافت عمقی

   

  ماساژ دیپ تیشو ماساژی عمیق و محکم است که در بازکردن گرفتگی های شدید و مزمن عضلانی بسیار موثرمی باشد در ماساژ دیپ تیشو ماساژور با استفاده از تکنیک هایی اغلب شبیه به تکنیک ماساژ سوئدی ولی با اعمال فشار به مراتب بیشتر بر عمق عضلات و بافت های بدن و کلیه عضلات را ماساژ می دهد

   

   

  متخصصان ما: